Pes 2017’de Kullanıcıları Neler Bekliyor-Sistem Gereksinimleri

0

PES serileri her zaman bütün dünyada en fazla satılan teknolojik ürünler arasında yer alır. PES 2017’de aynı bu şekildedir. Çok fazla satan PES 2017’nin bazı gereksinimleri vardır. Yazımızda sizlere PES 2017’nin sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz. PES 2017 Konami tarafından geliştirilmiştir.

PES 2017’de Kullanıcılar Neler Bekliyor?

PES 2017’de kullanıcıları bekleyen şeyler merak ediliyor. Henüz PES 2017’yi denemeyen veya denediği halde henüz tam bilgisi olmayan kişiler oyunda kendilerini nelerin beklediğini merak ediyor. Yazımızda sizlerle bunları paylaşacağız.

PES 2017’nin geliştiricisi Konami oyunu geliştirdiği sırada son teknolojinin bütün imkanlarından faydalanmış durumda. Oyunda özellikle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verilmesi adına yapay zekaya ağırlık verilmiştir. Oyunda kullanılan yapay zeka sayesinde oyun içindeki paslaşmalarda veya yapılan top kontrollerinde daha gerçekçi bir oyun kalitesi kendisini göstermiştir. Oyunda kullanılan Real Touch sistemi sayesinde oyuncular paslaşma şiddetini ve oyuncunun topu karşıladığı yükseklik, futbolcuların yetenek skalası ve futbolcuların doğal yetenekleriyle birleştirilerek daha önceki oyunların kalitesine göre daha üst bir kalitede oyun oynanma imkanı sağlanıyor.

Yazımızda sizlere belirttiğimiz gibi PES 2017’de kullanılan yapay zeka sayesinde oyunun gerçekçiliği üst seviyeye çıkarılmıştır. Gerçekliğin bu kadar ön planda olması oyuncuların oyunu daha zevkle oynamasına sebep oluyor. Özellikle futbolcuların doğal yeteneklerinin de oyuna dahil edilmesinden dolayı oyuncu kadrosu kuracağınız zaman bu etmeni de düşünmeniz gerekir.

Oyunu oynarken dahil edilen futbolcuların doğal yetenekleri özelliğiyle ve kullanılan teknolojiyle beraber 4 kişi arasında sıyrılan Messi’yi ve sert isabetli şutlarıyla dikkat çeken Ronaldo’yu daha iyi görebilirsiniz. Aslında bu listeyi gittikçe uzatabiliriz fakat biz sadece dünyanın en iyi futbolcusu olan bu iki oyuncuyu dahil ettik. Bu dediklerimizden sonra PES 2017 hakkında her oyuncunun doğal yeteneklerinin dahil edildiği yapay zekanın üst seviyesinde kullanıldığı bir oyun olarak düşünebilir.

OYUNUN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELERDİR?

Her oyunda olduğu gibi PES 2017 oynayabilmek için de bazı sistem gereksinimleri vardır. Yazımızda sizlere belirteceğimiz sistem gereksinimlerine sahipseniz PES 2017’yi rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yazımızda sizlere minimum ve önerilen gereksinimleri vereceğiz. Oyunu önerilen gereksinimlere sahipken oynarsanız daha başarılı sonuçlar elde edersiniz ve oyunu daha zevkli şekilde oynarsınız. Fakat belirttiğimiz ayarların altında ayarlarla oynayamazsınız.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

-RAM: 8 GB RAM

-İşlemci: İntel Core i5-2300 2.8 gHZ, / AMD FX -8110

-DerectX: 11

-Ekran Kartı: NVİDİA Geforce GTX  570 / AMD Radeon HD 6970

-Hard Disk: 16 GB

-İşletim Sistemi: Windows 7 (Bit)

Minimum Sistem Gereksinimleri:

-RAM: 4 GB RAM

-İşlemci: İntel Core i3-550 3.2 GHz / AMD Phenom II X3 715

-DerectX: 11

-Ekran Kartı: NVİDİA Geforce GTX  640 v3 / AMD Radeon R7 250 v2 I 2 GB

-Hard Disk: 16 GB

-İşletim Sistemi: Windows 7 (Bit)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here