Kadıköy Bosch Servisi

0
4

 

Günümüz teknolojisi artık bambaşka bir noktada… Gelişen sanayileşme beraberinde insanların hayatını da kolaylaştıran çözümler sunuyor. Değişen ve gelişen teknolojinin önemli bir eseri olarak da beyaz eşyalar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Bulaşığından tutunda kahvesine kadar her türlü ihtiyacımıza koşan bir nevi robot olan bu cihazlarda elbet her güzel şeyin bir sonu vardır hesabıyla arızalanabiliyor.

Hayatımızda aslında biz fark etmeden yaşamımızın derinlerine inen bu küçük teknolojik robotlar bizlere büyük kolaylıklar yaşattığı gibi arzalandıkları zaman neredeyse geçen o süre içinde yaşamımızı bir kabusa da dönüştürebiliyor. Yaşanılan her türlü sıkıntı için kimisi beyaz eşyalarını yenisiyle değiştirmek ister ya da onları güvenilir bir şekilde tamir ettirmek isteyebilir. Fakat özellikle İstanbul’da yaşayan insanlar o kadar kalabalıktan nüfus fazlalığından yaşadıkları yerlerde hangi tamircinin neresinin güvenli olduğunu günümüzde anlayamaz oldu. Yaşadıkları sıkıntıları çözmelerini umdukları kişiler her zaman doğru kişi olmayabiliyor.

 

Sıkı durun! Eğer İstanbul Anadolu bölgesinde yaşıyorsanız beyaz eşyalarınızın tamiri için gidebileceğiniz güvenilir tek noktayı size söylüyorum: OSC Servis Hizmetleri alanında uzmanlaşmış teknik ekibi sayesinde %94 Müşteri Memnuniyetine sahip. Kendilerine “Neden Siz” diye sorduğumuzda da cevap basit aslında. Verdikleri HİZMET, GÜVEN ve Gösterdikleri DEĞER sayesinde müşterilerini kazanmayı başarıyorlar. Politikaları dolayısıyla da arıza sebebiyle onlara gelen her müşterilerini şeffaf, hızlı, güven verici bir müşteri memnuniyetiyle karşılıyorlar.

 

OSC Servis Hizmetleri, İstanbul Anadolu Yakasında siz değerli müşterilerine aynı gün iş bitirme garantisi veriyor. Anadolu Yakasında Üsküdar Profilo, Kartal Bosch ve Profilo servisleriyle hizmet vermekte olan firma aynı zamanda yeni olarak Kadıköy bölgesine de giriş yapmış durumda.

OSC Servis, Sizlere Kadıköy alanında Kadıköy Bosch Servisi olarak Bosch marka her türlü beyaz eşyanız için 441 26 96 numaralı hatlarından 07:00 ile 22:00 aralığında her türlü soruna yanıt vermekteler. Kadıköy içinde hizmet vermiş oldukları bölgeler arasında

Bostancı, Suadiye, Caddebostan, Sahrayıcedit, Erenköy, Kozyatağı, Göztepe, Feneryolu, Fenerbahçe, Caferağa, Eğitim mah, Fikirtepe, Koşuyolu, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa bölgeleri bulunuyor.

10 Yılı aşkın tecrübeleriyle, uzman kadrosuyla sizde her türlü beyaz eşya sorunlarınız için OSC Servis Hizmetleri‘ni güvenle seçebilirsiniz!

http://beyazesyaservis.com.tr

http://beyazesyaservis.com.tr/kadikoy-bosch-servisi/

Advertorial içeriğidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here