2016 yılında trend olan gelinlik modelleri

0

Düğünde hem zarif hem de şık ve çekici olmak isteyen gelin adayları için ilk tercihlerden biri haline gelmiş olan balık gelinlik modelleri romantik ve göz alıcı bir düğün konseptine de kolaylıkla uyum sağlamaktadır .Balık gelinlik modelleri bir çok gelin adayının hayallerini süslemekte ve günümüz çağında bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir . Tasarımsal olarak bir çok kişi tarafından güzel diye tabir edilen balık gelinlik modelleri kalçadan ayaklara doğru daha bol bir görüntü alması nedeniyle bir çok gelin adayı için parti , düğün , nişan , kına gibi organizasyonlarda olmazsa olmazı durumuna geliyor . Balık etek gelinlik modelleri her sezonda olduğu gibi bu sezonda gelin adaylarının dikkatini çekmiştir.
Diğer gelinlik modellerine göre daha göz alıcı olan straplez modelli gelinlikler bir çok genç gelin adayının beğenisini toplamaktadır . 2014 yılından sonra satış hızında hızlı bir yükseliş görülen straplez gelinlik modellerini popüler olmasının yanısıra modeller zarifliği ile de birçok düğün konseptinin içinde kendine yer bulmuştur . Oldukça şık ve dikkat çekici tasarımlara sahip olan straplez gelinlik modelleri bir çok gelin adayı için önemli organizasyonlarda ilk tercih olmuştur .
Kısa gelinlik modelleri diğer gelinlik modellerine göre daha göz alıcı ve şık tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlara sahip olması nedeniyle kısa gelinlik modellerini bir çok gelin adayı için özellikle yaz sezonlarında tercih edilen gelinlik modeli haline getirmiştir. Kısa gelinlik modelleri ister mini ister daha uzun tasarımlara sahip olduğundan dolayı birçok kişiye hitap etmektedir. Kısa gelinlik modelleri tasarım zenginliği açısından en fazla seçeneklere sahip gelinlik modellerinden birisidir . Bu da kısa gelinlik modellerini trend haline getirmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here